471855-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup, dostawa i wdrożenie w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej wraz ze sprzętem komputerowym, dostawa komputerów, dostawa serwerów i macierzy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa i wdrożenie w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej wraz ze sprzętem komputerowym, dostawa komputerów, dostawa serwerów i macierzy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej wraz ze sprzętem komputerowym, dostawa komputerów, dostawa serwerów i macierzy dla Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis minimalnych parametrów stanowi załącznik nr 1A, 1B, 3, 4A i 4B do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części/zadania: Zadanie nr 1 –Zakup i wdrożenie systemu umożliwiającego tworzenie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej wykorzystującego urządzenia dedykowane do zbierania podpisu wraz z integracją z systemem szpitalnym HIS; Zadanie nr 2 – Zakup i dostawa 34 szt. Komputerów stacjonarnych typu all in one; Zadanie nr 3 – Zakup i dostawa Serwerów i macierzy wraz z usługą migracji bazy danych Oracle z obecnej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Ofertę można złożyć na jedną lub wszystkie części (pakiety/zadania) zamówienia.
Interne KennungP/3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 –Zakup i wdrożenie systemu umożliwiającego tworzenie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej wykorzystującego urządzenia dedykowane do zbierania podpisu wraz z integracją z systemem szpitalnym HIS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie w zakresie digitalizacji i cyfryzacji dokumentacji medycznej wraz ze sprzętem komputerowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis minimalnych parametrów stanowi załącznik nr 1A i nr 3, do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungZadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Zakup i dostawa 34 szt. Komputerów stacjonarnych typu all in one
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów dla Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis minimalnych parametrów stanowi załącznik nr 1B do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungZadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Zakup i dostawa Serwerów i macierzy wraz z usługą migracji bazy danych Oracle z obecnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów dla Szpitala przy ul. Wodociągowej 4, 45-221 Opole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis minimalnych parametrów stanowi załącznik nr 4,4A,4B do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungZadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48822000 Computerserver