See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów/dzieci do szkół podstawowych oraz przedszkoli na terenie Gminy Olesno w roku szkolnym 2026/2027. Opis przedmiotu zamówienia: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027 odbywać się będzie na podstawie biletów miesięcznych na niżej wymienionych trasach. 1) Zamawiający każdą poszczególną trasę traktuje jako jedno zamówienie częściowe. 2) Dowożeni uczniowie/dzieci oraz opiekun muszą mieć zapewnione miejsca siedzące w autobusie. Opiekun oraz dowożeni uczniowie/dzieci objęci przedmiotem zamówienia mają pierwszeństwo w wsiadaniu i wysiadaniu z autobusu. 3) Godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć lekcyjnych w ciągu roku szkolnego mogą ulec zmianie. W trakcie roku szkolnego ilość zamawianych biletów miesięcznych może ulec zmianie. Zamawiający zaleca, by środki transportu używane do realizacji zamówienia były adekwatne do liczby dowożonych osób. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części. Szczegółowo zostało opisane w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trasa nr 1: Olesno - Broniec - Kucoby – Borki Wielkie – Świercze - Olesno
Beschreibung: dowóz 6:35 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:30; 14:30;15:20 (poniedziałek – piątek), Broniec – Borki Wielkie – 6 dzieci – PP Borki Wielkie Broniec – Borki Wielkie – 16 uczniów – PSP Borki Wielkie Kucoby – Borki Wielkie – 6 dzieci – PP Borki Wielkie Kucoby – Borki Wielkie – 8 uczniów – PSP Borki Wielkie Olesno - Borki Wielkie – 3 uczniów – PSP Borki Wielkie Świercze – Borki Wielkie – 1 uczeń – PSP Borki Wielkie Razem – 40 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 40 Minimalna ilość pojazdów: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 - Trasa nr 2 Olesno – Borki Małe – Olesno
Beschreibung: dowóz 7:05 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45, 14:45; 15:40 (poniedziałek – piątek), Borki Małe – Olesno – 25 uczniów – PSP nr 1 Olesno Borki Małe – Olesno – 1 uczeń – PSP nr 2 Olesno Borki Małe – Olesno – 19 uczniów – PSP nr 3 Olesno Razem – 45 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 45. Minimalna ilość pojazdów: 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3 -Trasa nr 3 Olesno – Boroszów – Olesno
Beschreibung: dowóz 7:05 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45 ; 14:45; 15:40 (poniedziałek – piątek), Boroszów – Olesno – 13 uczniów – PSP nr 1 Olesno Boroszów – Olesno – 8 uczniów - PSP nr 3 Olesno Boroszów – Olesno – 5 dzieci – PP nr 4 Olesno Razem – 26 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 26. Minimalna ilość pojazdów: 1
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie częściowe nr 4 - Trasa nr 4 Olesno – Łowoszów – Olesno
Beschreibung: dowóz 7:15 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45; 14:45; 15:40 (poniedziałek – piątek), Łowoszów – Olesno – 23 uczniów – PSP nr 1 Olesno Łowoszów – Olesno – 15 uczniów – PSP nr 3 Olesno Razem – 38 uczniów. Biletów miesięcznych 38. Minimalna ilość pojazdów: 1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie częściowe nr 5 - Trasa nr 5 Olesno - Stare Olesno – Wojciechów – Olesno
Beschreibung: dowóz 6:55 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45; 14:45; 15:40 (poniedziałek – piątek) Stare Olesno – Wojciechów – 12 dzieci – PP Wojciechów Stare Olesno – Wojciechów – 8 uczniów – PSP Wojciechów Wojciechów – Wojciechów – 3 dzieci – PP Wojciechów Stare Olesno – Olesno – 17 uczniów – PSP nr 1 Olesno Stare Olesno – Olesno – 1 uczeń – PSP nr 2 Olesno Wojciechów – Olesno – 21 uczniów – PSP nr 1 Olesno Wojciechów – Olesno - 8 uczniów – PSP nr 2 Olesno Razem – 70 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 70. Minimalna ilość pojazdów: 1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie częściowe nr 6 - Trasa nr 6 Olesno - Łomnica – Sowczyce – Grodzisko - Olesno
Beschreibung: dowóz – 6:50 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45 :14:45: 15:40 (poniedziałek – piątek), Łomnica – Sowczyce – 8 dzieci – PP Sowczyce Łomnica – Sowczyce – 12 uczniów – PSP Sowczyce Łomnica – Olesno – 15 uczniów – PSP nr 1 Olesno Łomnica – Olesno – 3 uczniów – PSP nr 2 Olesno Sowczyce – Olesno – 25 uczniów – PSP nr 1 Olesno Grodzisko – Olesno – 15 uczniów – PSP nr 2 Olesno Razem – 78 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 78. Minimalna ilość pojazdów: 1
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie częściowe nr 7 - Trasa nr 7 Olesno - Kol. Łomnicka - Wysoka – Wachów – Leśna – Wachowice – Olesno
Beschreibung: dowóz – 6:50 (poniedziałek – piątek), 7:05 (poniedziałek – piątek) odwóz – 12:20 (poniedziałek– piątek – kurs wyłącznie dla dzieci ze szkoły w Wachowie) 13:45; 14:45, 15:40 (poniedziałek – piątek), Kol. Łomnicka – Wysoka – 3 dzieci – PP Wysoka Kol. Łomnicka – Wachów – 5 uczniów – PSP Wachów Kol. Łomnicka – Olesno – 13 uczniów – PSP nr 1 Olesno Wysoka – Wachów – 9 uczniów – PSP Wachów Wysoka – Wachów – 1 dziecko – PP Wachów Wysoka – Olesno – 15 uczniów – PSP nr 1 Olesno Wysoka – Olesno – 1 uczeń – PSP nr 2 Olesno Wachów – Olesno – 13 uczniów – PSP nr 1 Olesno Wachów – Olesno – 2 uczniów – PSP nr 2 Olesno Wachowice – Wachów – 1 dziecko – PP Wachów Wachowice – Wachów – 4 uczniów – PSP Wachów Wachowice – Olesno – 17 uczniów – PSP nr 1 Olesno Wachowice – Olesno – 2 uczniów – PSP nr 2 Olesno Leśna – Wachów – 6 uczniów – PSP Wachów Leśna – Wachów – 4 dzieci – PP Wachów Leśna – Olesno – 5 uczniów – PSP nr 1 Olesno Leśna – Olesno – 1 uczeń – PSP nr 2 Olesno Razem – 102 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 102. Minimalna ilość pojazdów: 2
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie częściowe nr 8 – Trasa nr 8 Olesno - Świercze – Olesno
Beschreibung: dowóz 7:20 (poniedziałek – piątek) odwóz 13:45; 14:45; 15:40 (poniedziałek – piątek), Świercze – Olesno – 15 uczniów – PSP nr 1 Olesno Świercze – Olesno – 51 uczniów – PSP nr 2 Olesno Świercze – Olesno – 7 uczniów – PSP nr 3 Olesno Świercze – Olesno – 5 dzieci – PP nr 4 Olesno Razem – 78 uczniów/dzieci. Biletów miesięcznych 78. Minimalna ilość pojazdów: 1