2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Interieurbeplanting
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van interieurbeplanting en aanverwante dienstverlening binnen de gebouwen van de VU. De VU verwacht de komende jaren op jaarbasis gemiddeld € 100.000,- excl. btw aan interieurbeplanting uit te geven (zie Offerteaanvraag paragraaf1.1).
Interne Kennung: FCO202402
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van interieurbeplanting en aanverwante dienstverlening binnen de gebouwen van de VU. De VU verwacht de komende jaren op jaarbasis gemiddeld € 100.000,- excl. btw aan interieurbeplanting uit te geven.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar.