2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych notebook
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych notebook w konfiguracji standardowej i konfiguracji deweloperskiej o parametrach określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Zakres dostawy obejmuje dostawę komputerów przenośnych notebook w następującej ilości: a) Konfiguracja standardowa – komputery przenośne notebook – 106 szt. b) Konfiguracja deweloperska – komputery przenośne notebook – 70 szt. 3. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zwanego w dalszej części dokumentacji OPZ oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/2026/14/WNP-002767
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów przenośnych notebook.