2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prodloužení licencí a zajištění podpory k platformě Born Digital Studio včetně rozvoje IS CRR
Beschreibung: - uzavření rámcové dohody na dobu 4 let - prodloužení časově omezené licence k softwarové platformě Born Digital Studio. Součástí je technická podpora, která zahrnuje software maintenance (přístup k aktualizacím a novým release platformy) a operativní technickou podporu při řešení incidentů a nefunkčností Born Digital Studia, vrstvy AI automatizované procesy a frontendu. Konkrétní parametry poskytovaných služeb operativní technické podpory budou vymezeny v SLA. - rozvoj informačního systému zadavatele prostřednictvím využití umělé inteligence na platformě Born Digital Studio. Součástí je vývoj a implementace nadstavbových modulů a AI agentů zaměřených na optimalizaci procesů spojených s administrací dotačních programů, zvýšení efektivity činností zadavatele a zajištění plné kompatibility s existujícími komponentami AI informačního systému. - provozní a testovací virtuální infrastrukturu, Azure kredity za AI transakce na 4 roky
Interne Kennung: SpisCe 2783/2025/OFPŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: § 57 odst. 2 písm. a) ZZVZ - Zadavatel uveřejnil předběžné oznámení ve VVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Licenční práva k platformě Born Digital Studio a rozvoj IS CRR
Beschreibung: - prodloužení časově omezené licence k softwarové platformě Born Digital Studio. Součástí je technická podpora, která zahrnuje software maintenance (přístup k aktualizacím a novým release platformy) a operativní technickou podporu při řešení incidentů a nefunkčností Born Digital Studia, vrstvy AI automatizované procesy a front-endu. Konkrétní parametry poskytovaných služeb operativní technické podpory budou vymezeny v SLA. - rozvoj informačního systému zadavatele prostřednictvím využití umělé inteligence na platformě Born Digital Studio. Součástí je vývoj a implementace nadstavbových modulů a AI agentů zaměřených na optimalizaci procesů spojených s administrací dotačních programů, zvýšení efektivity činností zadavatele a zajištění plné kompatibility s existujícími komponentami AI informačního systému.
Interne Kennung: CENT_2811/2026