2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych wraz z wyposażeniem (zaprojektuj, wybuduj, wyposaż) w ramach zadania pn.: "Modernizacja I Oddziału Chorób Wewnętrznych razem z Pododdziałem Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych w Szpitalu Bielańskim” (ZP-66/2026)
Beschreibung: Zamiarem Szpitala Bielańskiego w Warszawie jest remont i przebudowa I Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych zlokalizowanego w Szpitalu Bielańskim SPZOZ ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa. Zamierzony remont i przebudowa dotyczą budynków D i E. Przedmiotowa przestrzeń znajduje się na IV Piętrze (7 kondygnacja). Kategoria obiektu: XI – szpitale i obiekty służby zdrowia Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej, robót remontowo-budowlanych i instalacyjnych oraz wyposażenie w/w oddziałów zgodnie z swz.
Interne Kennung: ZP-66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001