See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie: 1.1) zadanie 1 - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach, kontenerach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 8100 Mg; 1.2) zadanie 2 - odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w miejscu gromadzenia odpadów na nieruchomości. Przewidywana ilość odpadów: 350 Mg; 1.3) zadanie 3 - odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach [papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 3000 Mg; 1.4) zadanie 4 - odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 200 Mg; 1.5) zadanie 5 - odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 100 Mg; 1.6) zadanie 6 - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach, kontenerach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 8000 Mg; 1.7) zadanie 7 - odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w miejscu gromadzenia odpadów na nieruchomości. Przewidywana ilość odpadów: 800 Mg; 1.8) zadanie 8 - odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach [papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 2600 Mg; 1.9) zadanie 9 - odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 220 Mg; 1.10) zadanie 10 - odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 100 Mg; 1.11) zadanie 11 - odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 1080 Mg; 1.12) zadanie 12 - odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych z PSZOK [szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 400 Mg; 1.13) zadanie 13 - odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 900 Mg; 1.4) zadanie 14 – odpadów betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów oraz gruz ceglany o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 600 Mg. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań (części) na które Wykonawca może składać ofertę. Wykonawca może zatem złożyć ofertę na jedno, kilka lub na wszystkie zadania (części). 2. Zgodnie z art. 6d ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469 ze zm.), zamówienie publiczne udzielane jest odrębnie dla 14 zadań (części). 3. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Vorherige Bekanntmachung: 678126-2024
Interne Kennung: WZP.271.25.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach, kontenerach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 8100 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiadał dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 8 100 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w miejscu gromadzenia odpadów na nieruchomości. Przewidywana ilość odpadów: 350 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 350 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach [papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 3000 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99, co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 3 000 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 200 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów odbywa się zgodnie z § 6 ust.3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530), lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów odbywa się zgodnie z § 6 ust.3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530). Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 200 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 100 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 01 08 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 01 08 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 100 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach, kontenerach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 8000 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiadał dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 01 oraz odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach o kodzie 20 03 99 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 8 000 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w miejscu gromadzenia odpadów na nieruchomości. Przewidywana ilość odpadów: 800 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 16 01 03, 20 03 07, 20 01 23*, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 7
Menge: 800 Tonnen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach [papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 2600 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99, co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r.. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 8
Menge: 2 600 Tonnen
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 220 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów odbywa się zgodnie z § 6 ust.3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530), lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów odbywa się zgodnie z § 6 ust.3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530). Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 220 Tonnen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Sektorze II gromadzonych w pojemnikach lub workach. Przewidywana ilość odpadów: 100 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 01 08 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 01 08 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 1080 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 07 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 03 07 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 11
Menge: 1 080 Tonnen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 odebranych z PSZOK [szkło, metale i tworzywa sztuczne]. Przewidywana ilość odpadów: 400 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99, co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 39, 20 01 99 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 12
Menge: 400 Tonnen
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 900 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 oraz 20 01 08 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów o kodzie 20 02 01 odbywa się zgodnie z § 6 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530), lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 20 02 01 oraz 20 01 08 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w której to instalacji proces recyklingu odpadów o kodzie 20 02 01 odbywa się zgodnie z § 6 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz.U. 2021 poz. 1530). Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 13
Menge: 900 Tonnen
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Przetwarzanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Wieliczka w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie odpadów betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów oraz gruz ceglany o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07 odebranych z PSZOK. Przewidywana ilość odpadów: 600 Mg. Zamawiający wymaga, aby usługi przetwarzania odpadów były wykonywane w: - instalacji odzysku, o której mowa w art. 38 b) ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, a Wykonawca posiada dla tej instalacji decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie odpadów o kodzie 17 01 01, 17 01 02 oraz 17 01 07 co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r., lub - zawarł z podmiotem prowadzącym taką instalację umowę, której przedmiotem jest przetwarzanie odpadów o kodzie 17 01 01, 17 01 02 oraz 17 01 07 a podmiot prowadzący tę instalację posiada dla niej decyzję właściwego organu obejmującą zezwolenie na przetwarzanie tych odpadów co najmniej w okresie od 02.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przy użyciu stacji przeładunkowej, o której mowa w art. 23 ust. 10 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) do której niezbędna jest m.in. decyzja na zbieranie opadów. W takim wypadku Zamawiający żąda od wykonawcy informacji (określonych w pkt 18 SWZ) dotyczących instalacji w której będą przetwarzane odpady. Wykonawca np. może dysponować stacją przeładunkową zlokalizowaną na terenie Gminy Miejskiej Kraków a następnie przeładowywać i transportować odpady do instalacji przetwarzanie będącej w dyspozycji innego podmiotu. Dopuszcza się również możliwość w której Wykonawca w ramach poszczególnych zadań zagospodaruje część odpadów za pomocą stacji przeładunkowej a pozostałą ilość odpadów za pomocą instalacji. W takiej sytuacji wymaga się, aby stacja przeładunkowa oraz instalacja komunalna/odzysku mieściły się pod tym samym adresem. Uwaga! Zamawiający wymaga, aby instalacje komunalne, instalacje odzysku lub stacje przeładunkowe znajdowały się w odległości nie większej niż 30 km w linii prostej pomiędzy budynkiem Urzędu Miasta Wieliczka zlokalizowanym w Wieliczce przy ul. Powstania Warszawskiego 1 a bramą wjazdową do instalacji Wykonawcy Ww. odległość Wykonawca zobowiązany jest określić przy użyciu narzędzia google maps i będzie ona stanowiła jedno z kryterium oceny ofert o którym mowa w pkt 13 nin. SWZ. W przypadku gdy odległość będzie większa niż maksymalna, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp.
Interne Kennung: Zadanie 14
Menge: 600 Tonnen