See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Content - Thieme 2025-2027
Beschreibung: Toegang tot een pakket tijdschriften en de mogelijkheid tot (open access) publiceren in een geselecteerde titellijst Wetenschappelijk onderwijs: Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Maastricht University, including Maastricht UMC / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Technische Universiteit Delft / Technische Universiteit Eindhoven / Universiteit Leiden, including Leiden UMC / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie AMC / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie VUmc / Wageningen University & Research
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Volledige overeenkomst
Interne Kennung: 1