2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke ondersteuning Oekraïners in de gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: De gemeente Oude IJsselstreek is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één inschrijver voor de inzet van sociaal werkers voor de Gemeentelijke (GOO) en Particuliere (POO) Opvang Oekraïense vluchtelingen in de gemeente Oude IJsselstreek. De maatschappelijke ondersteuning voor de opvanglocaties voor Oekraïense ontheemden in de gemeente Oude IJsselstreek richt zich op het bevorderen van de zelfredzaamheid en integratie van de bewoners in de Nederlandse samenleving, met speciale aandacht voor praktische begeleiding en het versterken van hun sociale netwerk. Voor het uitvoeren van de maatschappelijke ondersteuning wordt een overeenkomst afgesloten met een looptijd van twee (2) jaar met ingangsdatum 1 januari 2026. De opdrachtgever heeft het recht deze overeenkomst twee (2) keer met telkens twee (2) jaar te verlengen. Uitgangspunt is de inzet van sociaal werkers voor 225 declarabele uren per week. Inschrijver mag maximaal 10% meer of minder uren aanbieden, dat wil zeggen minimaal 200 uren en maximaal 250 uren per week. De ureninzet dient te worden onderbouwd in de kwalitatieve gunningscriteria.
Interne Kennung: Zaaknummer 1236481
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft hier een aanbestedingsprocedure voor Sociale- en Andere Specifieke (SAS) diensten boven de drempel conform artikel 2.38 Aw 2012. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving. De economisch meest voordelige inschrijving wordt door de aanbestedende dienst vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatschappelijke ondersteuning Oekraïense vluchtelingen in de gemeente Oude IJsselstreek.
Beschreibung: De maatschappelijke ondersteuning voor de opvanglocaties voor Oekraïense ontheemden in de gemeente Oude IJsselstreek richt zich op het bevorderen van de zelfredzaamheid en integratie van de bewoners in de Nederlandse samenleving, met speciale aandacht voor praktische begeleiding en het versterken van hun sociale netwerk. Voor het uitvoeren van de maatschappelijke ondersteuning wordt een overeenkomst afgesloten met een looptijd van twee (2) jaar met ingangsdatum 1 januari 2026. De opdrachtgever heeft het recht deze overeenkomst twee (2) keer met telkens twee (2) jaar te verlengen. Uitgangspunt is de inzet van sociaal werkers voor 225 declarabele uren per week. Inschrijver mag maximaal 10% meer of minder uren aanbieden, dat wil zeggen minimaal 200 uren en maximaal 250 uren per week. Inschrijver dient zijn ureninzet te onderbouwen bij de kwalitatieve gunningscriteria (zie par. 5.1.2 van de Inschrijvingsleidraad).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtnemer accepteert dat hij gedurende de looptijd van de overeenkomst rekening dient te houden met wijzigingen in (aantal en omvang en plaats van) locaties, aard en omvang van de dienstverlening en inzet van personeel. Dit brengt met zich mee dat opdrachtnemer flexibel en adequaat om dient te gaan met het toevoegen, dan wel laten wegvallen van (delen van) locaties en gewijzigde dienstverlening, binnen het kader van de overeenkomst.