472005-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów farmaceutycznych, w tym leki do chemioterapii w cyklicznych dostawach od dnia podpisania umowy do 31.12.2025r., szczegółowy opis i zakres zawarto w Załączniku Nr 2 do SWZ - „Formularz asortymentowo- cenowy“.
Interne Kennung: 2/PN/2025 (po poprawieniu omyłki pisarskiej)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza krótszy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Uzasadnieniem jest konieczność zapewnienia leków dla pacjentów naszego szpitala, w szczególności pilne jest zapotrzebowanie na leki do chemioterapii z programów lekowych dla pacjentów Oddziału Hematologii. W związku z zwiększonym zapotrzebowaniem na leki do chemioterapii oraz inne z bieżących umów, których zapasy są na wyczerpaniu, zachodzi konieczność przeprowadzenia nowego postępowania z wykorzystaniem procedury przyspieszonej. Szpital pragnie zapewnić pacjentom jak najszybszy dostęp do leczenia oraz zapewnić kontynuację leczenia pacjentów. W szpitalu przebywają również pacjenci onkologiczni w trakcie terapii ratującej życie, do której niezbędne są leki w ramach chemioterapii i programów lekowych a podanie ich oczekującym pacjentom powinno nastąpić w jak najkrótszym możliwym czasie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Ampicillinum 2,0 g x 1 fiolka szt 100 Colistimethatum natricum 1 mln.jm x 20 fiol op 70 Diazepamum 5 mg x 20 tabl. op 40 Metoclopramidi h/chl. tabl.10mg x 50 szt op 30 Eplerenonum 25 mg x 30 tabl op 40 Candesartanum 8 mg x 28 tabl op 100 Ephedrinum h/chl 25mg/1ml r-r doinj x 10 amp op 100 Buprenorphinum 35 mcg/h system transdermalny x 5 plastrów op 30 Buprenorphinum 52,5 mcg/h ,system transdermalny x 5 plastrów op. 15 Buprenorphinum 70 mcg/h system transdermalny x 5 plastrów op 30 Doxazosinum XL 4 mg x 30 tabl. op 30 Clonazepamum 0,5 mg tabl. x 30 szt. op. 10 Bupivacainum 0,5% 0.1g/20 ml x 5 fiol op 50 Tramadolum +Paracetamolum 37,5mg + 325 mg x 60 tabl op 120 Quetiapinum 50 mg tabl przedłużonym uwalnianiu x 30 tabl op 100 Piperacillinum/Tazobactamum 4g+0,5g, prosz, inf, 10 fiol. op 250 Clarithromycinum tabl. 250mg x 14 szt. op 5 Cefepimum 2g, prosz. d/sp. rozt. d/wst., 20ml, 10 fiol op 20 Ceftazidimum 2g, prosz. d/sp. rozt. d/wst., inf, 1 fiolka but. szt 1600 Ceftriaxonum 1,0g x 1 fiolka szt 4500 Caspofunginum 70mg x 1 fiol. Szt 10 Theophyllinum x 1 flakon szt 600
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Amphotericina B w liposomach 50 mg prosz. do sporz. roztw. Do infuzji x 1 fiolka Szt 50
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Paracetamol 10 mg/ml butelka 50ml x 1szt szt 700 Paracetamol 10mg/ml butelka 100 ml x 1szt szt 3000
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Hydroxycarbamidum 500mg x 100 kaps. op 10
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Ruxolitinibum 5,0 mg x 56 tabl. op 120
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Akalabrutynib 0,1 x 60 tabl. op 30
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Ponatinib 15 mg x 60 tabl.powl. op 5
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Filgrastimum 30 mln IU x 5 amp-strz szt 30
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Dazatynibum 80 mg x 30 tabl. powl. op 20
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Ondansetron 8 mg x 10 tabl. op 60
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zanubrutynib 80mg x 120 kaps. op 70
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Loratadinum 10 mg x 30 tabl. op 30 Fosfomycinum 3 g x 1 torebka op 30 Strzykawka enteralna 60 ml x 1 szt szt 360 Diphenhydramine 50 mg x 10 tabl. op 10 Doxazosini mesilas 2 mg x 30 tabl op 2 Diclofenacum tabl. powl. 50mg x 50 szt op 10 Dapagliflozin 10 mg x 30 tabl. op 15 Acidum ursodeoxycholicum 0,25 g x 50 kaps. op 30 Acidum fusidicum krem 15 g szt 6 Acidum fusidicum masc 15 g szt 6 Escinum 20mg x 90 tabl. powl op. 5 Fluoxetinum 20mg x 30tabl.powl op 6 Troxerutinum krople oczne 0,05g/ml 10 ml op 5 Benfothiaminum, Pyridoxini hydrochloridum 100 x 30 drażetek op 30 Betahistini dihydrochloridum 24 mg x 30 tabl. op 15 Ferrosi gluconas x 50 szt op. 20 Candesartanum 8 mg x 28 tabl op 100 Candesartanum 16 mg x 56 tabl op 50 Bisacodylum czopki 10mg x 10szt op 70 Enema r-r doodbytniczny fl. 150 ml x1szt szt. 80 Levofloxacinum 250mg x10 tabl.powl op 10 Linomag płyn a 70gx1but. szt. 5 Lidocainum 10 % flakon a' 38 g /aerosol,r-r/ x 1szt szt. 5 Gabapentinum 300mg x 50 kasp op 5 Gabapentinum 100 mg x 50 kasp op 5 Mupirocinum 2%,op 15 g x 1 tuba szt 5 Bilastinum 10 mg x 30 tabl. op 30 BIlastinum 20 mg x 30 tabl. op 30 Amlodipinum + perindoprilum 10 mg + 5 mg x 30 tabl op 15 Amlodipinum + perindoprilum 5 mg + 5 mg x 30 tabl op 15 Ropinirolum SR 8 mg x 28 tabl op 15 Lignocainum żel U 2 % a 30 g Szt 120 Memantine 20mg x 28tabl. op 15 Naldemedine l 200 mcg x 20 tabl. op 20 Ropivacaini h/chloridum 5mg/ml a 10 ml r-r do wstyrzyk, do podania dooponowego x 5 amp op 15 Oseltmivirum 75 mg x10 kaps,tward. op 100 Cefuroximi axetilum 500mg x 14 tabl.powl op 5 Insulinum humanum ins. ludzka długo działająca 100j.m./ml a 3ml x 5 wkł. op 10 Cilazaprilum 1 mg x30 tabl. powl op 15 Cilazaprilum 2,5 mg x 28 tabl. op. 30 Cilazaprilum 0,5 mg x30 tabl powl op 30 Cyanocobalamin+Pyridoxine+ Thiamine o. 20 tabl op 70 Rivastigminum 3 mg kaps. x 28 szt op 200 Atropini sulfas roztw.do wstrz.1mg/ml x 10 amp. a 1ml op 80
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Polatuzumab wedotyny-prosz.do sporz. Konc. R-ru do inf.140mg fiol. szt. 30
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Tafasytamab-prosz.do sporz. Konc. R-ru do inf. 200mg fiol. szt. 100
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Cisplatinum -konc.do sporz.roztw.do inf.(100mg/100ml) x 1fiol.100ml szt 10 Cisplatinum -konc.do sporz.roztw.do inf.(50mg/50ml) x 1fiol.50ml szt 10
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Metotreksat-konc.do sporz.r-ru doinf.i podania dokanałowego 100mg/ml, fiol. 50ml szt. 10
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Azacytydyna- prosz.do sporz.zawies.do wstrzyk.100mg fiol. szt 700
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Romiplostym -prosz.do sporz.r-ru do wstrzyk.0,125mg fiol. szt. 40
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Tritlenek arsenu-konc.do sporz.r-ru do inf.12mg/6ml x 10 fiol. op. 5
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Etopozyd-konc.do sporz.r-ru do inf. 20mg/ml fiol.5ml szt 20 Etopozyd-konc.do sporz.r-ru do inf. 20mg/ml fiol.10ml szt 20 Etopozyd-konc.do sporz.r-ru do inf. 20mg/ml fiol.20ml szt 10
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Gilterytynib -tabl.40mg, op.84tabl. op. 4
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Difenhydramina-tabl.50mg, op.10tabl. op. 4
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Wenetoklaks-tabl.powl.100mg x 112 tabl. op. 80 Wenetoklaks-tabl.powl.100mg x 7 tabl. op. 10 Wenetoklaks-tabl.powl.10mg x 14 tabl. op. 10 Wenetoklaks-tabl.powl.50mg x 7 tabl. op. 10
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Fedratynib-kaps.100mg x 120 kaps op. 30
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Iwosydenib -tabl. 250mg x 60 tabl. op. 2
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Ibrutinib 0,28 g x 30 tabl. op. 20 Ibrutinib 0,42 g x 30 tabl. op. 300 Ibrutinib 0,56 g x 30 tabl. op. 40
Interne Kennung: Zadanie nr 26