472023-2026 - Wettbewerb
Lettland – Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen – Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu vajadzībām
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu vajadzībām
Beschreibung: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu vajadzībām
Interne Kennung: VSACZ 2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu “Ropaži”, “Jelgava” un “Iecava” vajadzībām
Los: LOT-0002
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu “Rūja” un “Valka” vajadzībām
Los: LOT-0003
Titel: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana VSAC “Zemgale” filiāļu “Ziedkalne”, “Lielbērze” un “Ķīši” vajadzībām