See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genk, Boxberg fase 3
Beschreibung: De opdracht behelst vooral: - Opbraakwerken en grondwerken over de volledige breedte van het openbaar domein - Opbraak van de bestaande wegenis - Aanleg van rioolsystemen - Aanleg van nieuwe wegenis in asfalt - Uitvoeren van kruispunten in beton - Aanleggen van voetpaden in kleinschalige elementen - Uitvoeren van allerhande lijnvormige elementen in beton - Aanbrengen van signalisatie van verkeersomleidingen en werfsignalisatie - Onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode
Interne Kennung: R/007400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: R/007400 - 1
Interne Kennung: 1