472037-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneefräsen – Dostawa pługa wirnikowego dla RDW Hrubieszów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pługa wirnikowego dla RDW Hrubieszów
Beschreibung1.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Dostawa pługa wirnikowego dla RDW Hrubieszów Wymagane minimalne parametry dla pługa wirnikowego 1) Przeznaczenie: Pług wirnikowy przeznaczony do odśnieżania dróg i placów w warunkach zimowych. Urządzenie ma pracować w połączeniu z ciągnikiem rolniczym STEYR 4125 PROFI CLASSIC. 2) Parametry robocze pługa wirnikowego: - Szerokość robocza: min. 2200 mm - Wysokość śniegu minimum (gardziel) 700 mm - Zasięg wyrzutu śniegu: min. 10 m -Rodzaj montażu: z przodu ciągnika, na przednim TUZ - Rodzaj napędu wirnika i deflektora: hydrauliczny – zasilany wyłącznie z układu hydraulicznego ciągnika - Sterowanie obrotem deflektora: hydrauliczne 3) Budowa i wyposażenie minimalne: 3)1. Wirnik: - Ślimak wykonany ze stali trudnościeralnej lub z nakładkami ze stali trudnościeralnej min. 450 HBW - Przystosowana do pracy w ciężkich warunkach zimowych (mokry, zbity śnieg) - Kształt łopatek umożliwiający efektywne zbieranie i odrzucanie śniegu 3) Obudowa / korpus: - Stalowa konstrukcja, malowana proszkowo - Zabezpieczenia przeciążeniowe (np. śruby zrywalne, sprzęgło cierne) 3) Deflektor: - Obrót deflektora hydrauliczny, zakres min. 240° - Zasięg wyrzutu śniegu minimum 10 mb 2. Wymagania montażowe i kompatybilność: - Kompatybilność z przednim TUZ ciągnika - Wszystkie przewody hydrauliczne i szybkozłącza w zestawie - Urządzenie gotowe do pracy po montażu 3. Dopasowanie do ciągnika: - Typ ciągnika: STEYR 4125 PROFI CLASSIC - Moc ciągnika: 114 kW - Ciągnik wyposażony w przedni TUZ oraz hydraulikę - Maksymalne ciśnienie układu hydraulicznego: 210 bar - Maksymalny przepływ oleju hydraulicznego: 110 l/min 4. Bezpieczeństwo i zgodność: - Pług wirnikowy fabrycznie nowy, rok produkcji 2026 - Zgodność z normami CE - Deklaracja zgodności WE - Instrukcja obsługi i konserwacji w języku polskim
Interne KennungR3.ST.372.10.2026.rp
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43313200 Schneefräsen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa pługa wirnikowego dla RDW Hrubieszów