2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning doelgroepenvervoer: Vervoer SW en vervoer bewegingsonderwijs
Beschreibung: Gemeente Hellendoorn is van plan in oktober 2026 een Europese aanbesteding in de markt te zetten voor het vervoer SW voor gemeente Hellendoorn en Twenterand en het vervoer bewegingsonderwijs voor gemeente Hellendoorn. Op basis van een aantal vragen wil de gemeente zicht krijgen op de markt zodat de aanbestedingsdocumenten daarop afgestemd kunnen worden. Marktpartijen krijgen daarbij de kans om een actieve bijdrage te leveren en om suggesties en ideeën in te dienen inzake de wijze waarop het vervoer door de gemeente kan worden ingericht en aanbesteed.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung