2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania, kalibracji, legalizacji oraz napraw: dymomierzy, urządzeń do badania przepuszczalności światła w szybach, analizatorów spalin, bezustnikowych alkotestów oraz alkomatów eksploatowanych w Komendzie Stołecznej Policji
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania, kalibracji, legalizacji oraz napraw: dymomierzy, urządzeń do badania przepuszczalności światła w szybach, analizatorów spalin, bezustnikowych alkotestów oraz alkomatów eksploatowanych w Komendzie Stołecznej Policji. 2. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych w podziale na 6 zadań: 1) Zadanie nr 1 – Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw dymomierzy typu DS2, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 2) Zadanie nr 2 - Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw urządzeń do badania przepuszczalności światła w szybach typu Elhos Glass, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 3) Zadanie nr 3 - Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji, legalizacji oraz napraw analizatorów spalin typu Kane Auto, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 4) Zadanie nr 4 - Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw bezustnikowych alkotestów typu Dräger 5000, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 5) Zadanie nr 5 - Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu Alcosensor IV, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 6) Zadanie nr 6 - Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu A 2.0, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ (odpowiednio do zadania). 4. Zamawiający nie żąda w żadnym z zadań złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza w żadnym z zadań składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza w każdym zadaniu powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 7. Zamawiający żąda w każdym zadaniu wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 8. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy. 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: przeglądy techniczne, adiustacje, wzorcowania oraz naprawy urządzeń; 2) w trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1. W celu weryfikacji spełniania tych wymagań Zamawiający uprawniony jest w szczególności do żądania: a) oświadczenia zatrudnionego pracownika, b) oświadczenia Wykonawcy lub Podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, c) poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę zatrudnionego pracownika, d) innych dokumentów − zawierających informacje, w tym dane osobowe, niezbędne do weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę i zakres obowiązków pracownika; 3) Wykonawca na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie przedłoży Zamawiającemu wskazane w pkt 2 dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności wymienione w pkt 1. Sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań Zamawiający określa w Rozdz. XIX SWZ. 4) w przypadku uzasadnionych wątpliwości, co do przestrzegania prawa pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, Zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 9. Wykonawca, w każdym zadaniu, zobowiązany będzie udzielić: 1) 12 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji na wymienione części/podzespoły. W przypadku, gdy gwarancja Producenta będzie krótsza od minimalnej wymaganej przez Zamawiającego, jako wiążąca dla Stron będzie gwarancja udzielona przez Wykonawcę; 2) 6 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji na wykonaną usługę. 10. Termin związania ofertą w każdym zadaniu do dnia 16.11.2025r. 11. Zamawiający dokona zmian w umowie zgodnie z zapisem Rozdz. XIX SWZ. 12. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 13. Zamawiający nie będzie żądał w żadnym z zadań zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Interne Kennung: WZP-1774/25/113/Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający (w każdym zadaniu), zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw dymomierzy typu DS2, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw dymomierzy typu DS2, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 5 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewiduje
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw urządzeń do badania przepuszczalności światła w szybach typu Elhos Glass, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw urządzeń do badania przepuszczalności światła w szybach typu Elhos Glass, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 15 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji, legalizacji oraz napraw analizatorów spalin typu Kane Auto, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji, legalizacji oraz napraw analizatorów spalin typu Kane Auto, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 5 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw bezustnikowych alkotestów typu Dräger 5000, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, kalibracji oraz napraw bezustnikowych alkotestów typu Dräger 5000, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 15 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu Alcosensor IV, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu Alcosensor IV, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 21 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu A 2.0, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, adiustacji, wzorcowania oraz napraw alkomatów typu A 2.0, eksploatowanych w jednostkach Komendy Stołecznej Policji 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 1 i nr 5 do SWZ. 3. Termin wykonania usługi: zgodnie z ofertą Wykonawcy - maksymalnie 15 dni roboczych, licząc od dnia podpisania przez Strony protokołu przyjęcia urządzenia lub akceptacji przez Zamawiającego wyceny kosztów naprawy.
Interne Kennung: zadanie nr 6