2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka Manipulátoru v počtu dvou kusů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Manipulátoru (univerzální pracovní stroj pro nakládání, zvedání, přemisťování a polohování sypkých materiálů a těžkých břemen) v počtu dvou kusů, Termín dodání do 180 kalendářních dní od nabytí účinnosti smlouvy. Dodání na cestmistrovství Pardubice, Doubravice 98, 533 53 Pardubice a Moravská Třebová, Nádražní 15, 571 01 Moravská Třebová. Předmětem veřejné zakázky je dále: - dodávka předmětu plnění na místo plnění; - dodání veškeré právními předpisy předepsané vybavení pro provoz daného stroje, a to: • předávací protokol • osvědčení o registraci vozidla se zápisem výstražného osvětlení • prohlášení o možnosti použití montážní plošiny • návody k obsluze v českém jazyce a ve dvojím vyhotovení (1x v elektronické podobě) • prohlášení o shodě - předání potřebných dokladů nezbytných k uvedení manipulátoru do provozu (osvědčení o registraci vozidla a technické osvědčení nástaveb);
Interne Kennung: SUSPK/7844/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel, 43300000 Baugerät