See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém k poskytování laboratorních služeb a geologického průzkumu pro ČIŽP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS je poskytování laboratorních služeb a geologického průzkumu. Laboratorní službou pro účely veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS se rozumí kvalifikovaný odběr plynných, pevných a kapalných vzorků podle kategorie DNS a dále jejich kvalifikovaná analýza nebo pouze kvalifikovaná analýza v rozsahu, které stanoví příslušné technické normy a právní předpisy pro vybranou kategorii DNS. Do kategorie DNS „Ochrana vod – odpadní a povrchové vody“ budou zahrnuty odběry odpadní a povrchové vody včetně sedimentu a kalů a dále odběry podzemní vody ze stávajících hydrogeologických objektů při statickém stavu hladiny podzemní vody, tzn. za použití vzorkovacího válce zavěšeného na laně bez čerpání. Do kategorie DNS „Ochrana vod – podzemní vody a horninové prostředí“ budou zahrnuty odběry podzemní vody ze stávajících i nově vystrojených hydrogeologických objektů při statickém i dynamickém stavu hladiny podzemní vody. V případě kategorie DNS „Ochrana vod – podzemní vody a horninové prostředí“ se kromě laboratorních služeb může jednat o službu v podobě geologického průzkumu zaměřeného na projektování, provádění a vyhodnocení geologických prací v oborech pro hydrogeologii a sanační geologii
Vorherige Bekanntmachung: 21909-2022
Interne Kennung: DNS laboratoře
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrana vod - podzemní a horninové prostředí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS je poskytování laboratorních služeb a geologického průzkumu. Laboratorní službou pro účely veřejných zakázek zadávaných prostřednictvím DNS se rozumí kvalifikovaný odběr plynných, pevných a kapalných vzorků v kategorii Ochrana vod – podzemní vody a horninové prostředí a dále jejich kvalifikovaná analýza nebo pouze kvalifikovaná analýza v rozsahu, které stanoví příslušné technické normy a právní předpisy pro vybranou kategorii DNS. Do kategorie Ochrana vod – podzemní vody a horninové prostředí budou zahrnuty odběry podzemní vody ze stávajících i nově vystrojených hydrogeologických objektů při statickém i dynamickém stavu hladiny podzemní vody. V případě kategorie Ochrana vod – podzemní vody a horninové prostředí se kromě laboratorních služeb může jednat o službu v podobě 2 geologického průzkumu zaměřeného na projektování, provádění a vyhodnocení geologických prací v oborech pro hydrogeologii a sanační geologii.