See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia zgrupowanych w 37 częściach. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo-cenowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określone są w pozwoleniach na dopuszczenie do obrotu.
Vorherige Bekanntmachung: 215791-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 24 - ENOXAPARYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ENOXAPARYNY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości zakupywanego asortymentu w danej pozycji do 20 % wartości danej pozycji po cenie jednostkowej określonej w ofercie. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności.
Los: LOT-0002
Titel: Część 25 - LEKI RÓŻNE VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa LEKÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0005
Titel: Część 26 - HYDROCORTISOM I METOCLOPRAMID INJ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa HYDROCORTISOM I METOCLOPRAMID INJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0006
Titel: Część 27 - LEKI RÓŻNE VIII
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0007
Titel: Część 28 - LEKI RÓŻNE IX
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0009
Titel: Część 29 - LEKI RÓŻNE X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0010
Titel: Część 30 - LEKI RÓŻNE XI
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0011
Titel: Część 31 -0 LEKI RÓŻNE XII
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0012
Titel: Część 32 - LEKI RÓŻNE XIII
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0013
Titel: Część 33 - INSULINY, LEKI PRZECIWINFEKCYJNE, KWAS TRANEKSAMOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa INSULINY, LEKÓW PRZECIWINFEKCYJNYCH, KWASU TRANEKSAMOWEGO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0014
Titel: Część 34 - ALTEPLASE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ALTEPLASE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0016
Titel: Część 35 - ŚRODKI KONTRASTOWE (IOMEPROL)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ŚRODKÓW KONTRASTOWYCH (IOMEPROL). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0017
Titel: Część 36 - ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ŻYWNOŚCI SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0018
Titel: Część 37 - PRODUKTY DO PIELĘGNACJI, WYROBY MEDYCZNE POMOCNICZE, ZUPKI I KASZKI DLA NIEMOWLĄT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI, WYROBÓW MEDYCZNYCH POMOCNICZYCH, ZUPEK I KASZEK DLA NIEMOWLĄT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 37