See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licenties voor wervings- en employer branding platform LinkedIn
Beschreibung: Het team ‘Talent Acquisition’ van Enabel voert selectieprocedures uit voor vacatures in Brussel en voor internationaal personeel dat in de verschillende partnerlanden wordt tewerkgesteld als expat. In die optiek wil Enabel een verlenging van de huidige licentie van het kanaal LinkedIn voor een periode van 36 maanden.
Interne Kennung: BXL-15825
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BXL-15825 - 1
Beschreibung: Overheidsopdracht voor aanneming van diensten voor de aankoop van licenties voor wervings- en employer branding platform LinkedIn
Interne Kennung: 1