See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa 70 pozycji w 9 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55 wskazanych przez Zamawiającego pozycji. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany na bardzo wysokim poziomie jakościowym i technicznym, przez co Zamawiający rozumie spełnienie następujących parametrów i wymagań. Poprawnie wykonana okładka: wysoka jakość pokrycia kolorów (brak uszkodzeń i zagięć, zabrudzeń, zamazań, plam, smug, równomierne nasycenie kolorów). Poprawne wykonanie introligatorskie książki (brak uszkodzeń, odklejających się okładek od bloku, odchodzącej folii od okładek, pęcherzyków powietrza, odkształceń folii na brzegach, odchodzących i odpadających kartek po kilku otwarciach). Publikacje szyte (brak nierówności szycia, widocznie wychodzących lub luźnych nici, brak przerwanych nici, rozdarcia lub zmarszczenia kartek w miejscach szycia). Oprawa broszurowa (brak zabrudzeń, zagnieceń, przesunięć względem grzbietu). Oprawa zeszytowa (brak przesunięcia klamr wzdłuż bigi, brak źle przyciętych lub przesuniętych stron środka względem okładki). Poprawne wykonanie wnętrza publikacji (brak uszkodzeń, zabrudzeń, wad w zadruku, zamazań, zagięcia papieru, niezadrukowanych kartek tzw. białek). Jakość wydrukowanego tekstu (ostrość i czytelność czcionki, równomierność zadruku, brak smug, zamazań, przebarwień bądź bladości druku). Wydruk rysunków/fotografii barwnych (równe nasycenie kolorów, brak zamazań i przebarwień) i wydruk rysunków/fotografii czarno-białych (brak przeczernień i zamazań).
Vorherige Bekanntmachung: 221587-2026
Interne Kennung: 9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert w sytuacji wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: CZĘŚĆ I 1. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU, w. angielska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g, zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 2. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU, w. polska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g, zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 3. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU, w. angielska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Matt Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g, niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi. Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 4. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU, w. hiszpańska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Matt Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g, niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 5. ODEBRANE DZIECIŃSTWO. DZIECI WYZWOLONE W AUSCHWITZ, w. angielska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 512 stron Środek: 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, okleina 4 + 0 + folia mat aksamit + UV wybiórczo 1 str., wyklejka 1 + 0 offset 150 g (panton) niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka biała, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: CZĘŚĆ II 6. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. rosyjska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 7. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. angielska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 8. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. hiszpańska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 9. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. japońska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g, niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 10. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. niemiecka Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 11. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. polska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 12. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. portugalska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 13. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. francuska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 14. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. norweska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 15. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ…, w. węgierska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: CZĘŚĆ III 16. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU, w. francuska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 166 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113 + 4 strony pomiędzy stronami 152/153), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 17. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU, w. hiszpańska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 198 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 104/105 + 4 strony pomiędzy stronami 176/177), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 18. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU, w. włoska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 198 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113+ 4 strony pomiędzy stronami 184/ 185), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana, 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 19. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM, BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ, w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 104 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 20. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM, BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ, w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 21. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM, BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ, w. francuska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0, kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 22. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM, BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ, w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 100 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0, kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: CZĘŚĆ IV 23. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH, w. francuska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 202 strony Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4+0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 24. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH, w. włoska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 194 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 25. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH, w. angielska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 190 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4+0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 26. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH, w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 27. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH, w. portugalska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 220 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 28. IM WIĘCEJ WIEM, TYM MNIEJ ROZUMIEM, w. angielska Format: 150 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 268 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5), wklejka 8 stron, druk 4 + 4, kreda mat 130 g między stronami 64/65 Okładka ze skrzydełkami: druk 4 + 0, karton 275 g, folia Soft Touch 1 str., lakier UV wybiórczo, szer. skrzydełek 80 mm Oprawa: klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1 000 egz. 29. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, w. hiszpańska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 276 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 30. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, w. polska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 250 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 31. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, w. niemiecka Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 304 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 32. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA, w. portugalska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 276 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: CZĘŚĆ V 33. EPITAFIUM… I INNE SPISANE NIEPOKOJE, w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 200 stron Środek: druk 1 + 1, z wyjątkiem stron: 8, 23, 36, 50, 68, 80, 96, 110, 128, 140, 154, 168, 188, 195, gdzie 4+4, papier posiadający następujące parametry: kreda 115 g; wszystkie zdjęcia pokryte lakierem UV Oprawa: twarda, 4 + 0, folia mat, folia UV wybiórczo, szyta i klejona Uwaga: Zdjęcia do spadu Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 34. STRAŻNICZKI TERRORU. KOBIECY PERSONEL NADZORCZY W KL AUSCHWITZ, w. polska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 656 stron Środek: druk: 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Coral Book Natural 80 g (1.5), Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona, ze skrzydełkami – szer. 110 mm Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 35. AUSCHWITZ HISTORY, PLACE AND PEOPLE, w. angielska Format: 150 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 304 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz 3 stron kolorowych (strony 290-293), papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5), Oprawa: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 36. FORBIDDEN ART (SZTUKA ZAKAZANA), w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 140 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g (1.2), przykładowo Sora Matt Plus 115 g (1.2) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 37. ZESZYT Z WIERSZAMI Z AUSCHWITZ, w. polsko-angielsko-szwedzka Format: 170 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 216 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, volumen 1.08, przykładowo Magno Volume 90 g (1.08) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet kwadratowy, kapitałka biała Publikacja posiada ISBN Nakład: 1 000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: CZĘŚĆ VI 38. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. koreańska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 39. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. francuska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 15 000 egz. 40. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. polska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5 000 egz. 41. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. chińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 42. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. czeska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5 000 egz. 43. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. grecka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5 000 egz. 44. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. hiszpańska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 15 000 egz. 45. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. szwedzka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 46. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. ukraińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: CZĘŚĆ VII 47. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. niderlandzka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 10 000 egz. 13 48. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. niemiecka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 10 000 egz. 49. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. fińska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 50. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. japońska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5 000 egz. 51. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. portugalska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 5 000 egz. 52. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. rosyjska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 53. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. węgierska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm po obcięciu Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2 000 egz. 54. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. włoska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 15 000 egz. 55. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. turecka Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 56. MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU. PRZEWODNIK, w. angielska Format: 120 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 76 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.08, przykładowo Magno Volume 115 g (1.08) Oprawa: ze skrzydełkami, format 120 x 210 mm + szerokość skrzydełek – 110 mm, druk 4 + 4 karton 255 g, folia błysk 1 str., grzbiet 5 mm, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 20 000 egz.50 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII
Beschreibung: CZĘŚĆ VIII 57. WYTRZYMAŁEM, WIĘC JESTEM, w. czeska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 302 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 58. WYTRZYMAŁEM, WIĘC JESTEM, w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 280 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 59. WYTRZYMAŁEM, WIĘC JESTEM, w. niderlandzka Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 60. WYTRZYMAŁEM, WIĘC JESTEM, w. włoska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 316 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 61. WYTRZYMAŁEM, WIĘC JESTEM, w. polska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 312 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 62. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ, w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 136 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1 000 egz. 63. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ, w. włoska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 136 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. Oprawa: 4 + 0 karton 1 str. 350 g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX
Beschreibung: CZĘŚĆ IX 64. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 28, w. polska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 292 strony Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 65. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 29, w. polska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 210 stron Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Okładka : 4 + 0, karton 1 str. 350 + folia mat, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 66. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 30, w. polska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 164 strony Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 67. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 27, w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 352 stron Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4+0, karton 1 str. 350g + folia mat, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 68. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 28, w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 286 stron Środek: druk 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 69. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 29, w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 212 stron Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz. 70. ZESZYTY OŚWIĘCIMSKIE NR 30, w. angielska Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 170 stron Środek: druk: 1 + 1, offset 80 g Oprawa: 4 + 0, karton 1 str. 350 g + folia mat, klejona Publikacja posiada nr ISSN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX