See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie symulatora VR - wirtualnego laboratorium chemicznego oraz stanowiska do digitalizacji dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest: Dla zadania nr 1: 1) dostarczenie i wdrożenie symulatora VR - wirtualnego laboratorium chemicznego (dalej zwanego „Symulatorem”), w tym: a. udzielenie nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na oprogramowanie Symulatora, b. dostarczenie i montaż sprzętu niezbędnego do uruchomienia i pracy Symulatora, c. usługę instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania Symulatora, d. przeprowadzenie szkolenia dla kadry dydaktycznej Zamawiającego dotyczącego wykorzystania symulatorów wirtualnej rzeczywistości. Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić trwające min. 6 godz. zegarowych szkolenie dla kadry z zakresu wykorzystania sprzętu i oprogramowania symulatora VR umożliwiającego uczestnictwo w symulacji laboratorium chemicznego dla 1 grupy uczestników (10 pracowników uczelni). Termin realizacji i zakres szkolenia zostanie ustalony wraz z Zamawiającym min. na 5 dni przed planowaną datą realizacji. Szkolenie zostanie zrealizowane w siedzibie Zamawiającego, na oprogramowaniu VR i sprzęcie stanowiącym przedmiot niniejszego zamówienia. 2) dostarczenie sprzętu komputerowego (dalej Sprzęt komputerowy) niezbędnego do użytkowania Symulatora, w tym: a. dostarczenie 3 zestawów komputerowych PC (komputer klasy PC, monitor ekranowy), b. dostarczenie 1 sztuki laptopa, c. dostarczenie 4 zestawów do obsługi wirtualnej rzeczywistości (okularów VR oraz kontrolerów) niezbędnych do uruchomienia i pracy Symulatora. 3) świadczenie usługi opieki serwisowej dot. oprogramowania Symulatora; W ramach zamówienia Wykonawca zapewni opiekę serwisową - software assurance dla oprogramowania symulatora VR umożliwiającego uczestnictwo w symulacji wirtualnego laboratorium chemicznego w okresie co najmniej 12 miesięcy od dnia dostarczenia Symulatora. Usługa ta będzie obejmowała naprawianie błędów oraz wszystkie modyfikacje i aktualizacje scenariuszy. Naprawa ewentualnych błędów nastąpi w terminie maksymalnie 7 dni roboczych (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) licząc od dnia zgłoszenia (e-mailem). W ramach modyfikacji i aktualizacji Wykonawca będzie udostępniał Zamawiającemu najnowszą obowiązującą wersję Symulatora, w terminie 21 dni od daty ukazania się na rynku. Usługa będzie świadczona w siedzibie Zamawiającego a w przypadku konieczności naprawy poza ww. miejscem – będzie wykonywany w serwisie gwarancyjnym lub przez zdalny dostęp do Symulatora. Dla zadania nr 2: Stanowisko do digitalizacji: komputer stacjonarny z monitorem, zestaw gogli z kontrolerami, licencja bezterminowa oprogramowania do projektowania typu CAD, oprogramowanie służące do dzielenia się plikami 2D i 3D, pakiet oprogramowania (ról, aplikacji) do obsługi stanowiska VR/AR.
Vorherige Bekanntmachung: 729301-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostarczenie i wdrożenie symulatora VR - wirtualnego laboratorium chemicznego
Beschreibung: 1) dostarczenie i wdrożenie symulatora VR - wirtualnego laboratorium chemicznego. 2) dostarczenie sprzętu komputerowego (dalej Sprzęt komputerowy) niezbędnego do użytkowania Symulatora. 3) świadczenie usługi opieki serwisowej dot. oprogramowania Symulatora.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Stanowisko do digitalizacji.
Beschreibung: Komputer stacjonarny z monitorem, zestaw gogli z kontrolerami, licencja wieczysta oprogramowania do projektowania typu CAD, oprogramowanie służące do dzielenia się plikami 2D i 3D, pakiet oprogramowania (ról, aplikacji) do obsługi stanowiska VR/AR.