47229-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten – Rámcová dohoda na dodávky hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro Finanční správu ČR – 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro Finanční správu ČR – 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro orgány Finanční správy ČR, a to za podmínek, které jsou podrobně uvedeny v Rámcové dohodě na dodávky hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, která tvoří Přílohu č. 1 ZD a v Příloze č. 2 ZD – Katalog zboží a technická specifikace. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření Rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem. Plnění vyplývající z Dohody bude realizováno na základě dílčích objednávek v průběhu trvání Dohody v rozsahu požadavků zadavatele. Objednávky zboží budou probíhat v pravidelných etapách zpravidla každý měsíc od února do října každého roku.
Interne Kennung: 3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 24452000 Insektizide, 33711900 Seife, 33741000 Handpflegeprodukte, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 34927100 Auftausalz, 39514000 Bad- und Küchentextilien, 39525800 Putztücher, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro orgány Finanční správy ČR, a to za podmínek, které jsou podrobně uvedeny v Rámcové dohodě na dodávky hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků, která tvoří Přílohu č. 1 ZD a v Příloze č. 2 ZD – Katalog zboží a technická specifikace.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34927100 Auftausalz, 39514000 Bad- und Küchentextilien, 39525800 Putztücher, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 33741000 Handpflegeprodukte, 33711900 Seife, 24452000 Insektizide, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Dohody spočívající: • ve změně ceny za plnění předmětu VZ v případě navýšení inflace. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. 6 odst. 6.4 písm. a) Dohody, • ve změně ceny za plnění předmětu VZ v případě změn daňových předpisů upravujících výši DPH. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. 6 odst. 6.4 písm. b) Dohody, • ve změně trvale nedostupného zboží za zboží, které má obdobné vlastnosti a shodnou nebo nižší cenu. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. 6 odst. 6.4 písm. c) Dohody, • ve změně měrné jednotky či velikosti balení, v takovém případě může dojít i ke změně ceny za balení. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. 6 odst. 6.4 písm. d) Dohody.