47229-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Überwachung – Wykonanie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w podziale na 3 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w podziale na 3 części
BeschreibungWykonanie w 2026 roku usług kominiarskich w zasobach Gminy Miasto Szczecin (100%) oraz Skarbu Państwa zarządzanych przez ZBiLK Szczecin w podziale na trzy części 1) Część 1 zamówienia – Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Północ, 2) Część 2 zamówienia – Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Śródmieście-Niebuszewo, 3) Część 3 zamówienia – Świadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Południe
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71315410 Belüftungssysteminspektion
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Północ,
BeschreibungWykonanie w roku 2026 usług kominiarskich w zasobach Gminy Miasto Szczecin (100%) i Skarbu Państwa zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w rejonie Północ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Śródmieście- Niebuszewo,
BeschreibungWykonanie w roku 2026 usług kominiarskich w zasobach Gminy Miasto Szczecin (100%) i Skarbu Państwa zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w rejonie Śródmieście- Niebuszewo
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie usług kominiarskich w rejonie miasta Południe,
BeschreibungWykonanie w roku 2026 usług kominiarskich w zasobach Gminy Miasto Szczecin (100%) i Skarbu Państwa zarządzanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w rejonie Południe