472294-2025 - Ergebnis
Belgien – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – DBDMH - Prestaties van schoonmaak van lokalen en ruiten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBDMH - Prestaties van schoonmaak van lokalen en ruiten
Beschreibung: MEERJARIGE OVERHEIDSOPDRACHT voor DIENSTEN op BESTELLING. Schoonmaak van lokalen en ruiten op de verschillende sites, ten gunste van de DBDMH (4 jaar)
Interne Kennung: DAS2023-033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DAS2023-033 - 1
Beschreibung: Deze procedure bestaat uit het sluiten van een meerjarige opdracht voor diensten ('met doorlopende uitvoering' voor DEEL 1 en 'met bestelbonnen' voor DEEL 2, 3 en 4) betreffende de schoonmaak van de lokalen en de ruiten op de verschillende sites, ten gunste van de DBDMH, d.i. de stafkazerne en de VOPO's (voorposten van de brandweerdienst).
Interne Kennung: 1