See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług gotowości ratowniczej i udziału w akcjach służb CSRG S.A. dla PGG S.A.
Beschreibung: Zamówienie dotyczy zabezpieczenia usług CSRG S.A. w zakresie świadczenia gotowości ratowniczej i udziału w akcjach ratowniczych i składa się z dwóch odrębnych zadań, gdzie w każdym zadaniu wyodrębnione zostały trzy części, których wykonanie Wykonawca musi gwarantować łącznie. Zadanie 1 Świadczenie usług z zakresu ratownictwa górniczego dla czynnych kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zadanie to obejmuje: Część I: świadczenie usług gotowości do niesienia pomocy, Część II: przeprowadzanie okresowych ćwiczeń sprawdzających dla ratowników i osób funkcyjnych, Część III: udział wraz ze specjalistycznym sprzętem w akcjach ratowniczych, pracach profilaktycznych i innych pracach ratowniczych Zadanie 2 Świadczenie usług z zakresu ratownictwa górniczego dla kopalń likwidowanych wchodzących w skład KWK w Likwidacji - Oddziału Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zadanie to obejmuje: Część I: świadczenie usług gotowości do niesienia pomocy, Część II: przeprowadzanie okresowych ćwiczeń sprawdzających dla ratowników i osób funkcyjnych, Część III: udział wraz ze specjalistycznym sprzętem w akcjach ratowniczych, pracach profilaktycznych i innych pracach ratowniczych i realizowane będzie dla następujących ruchów wchodzących w skład KWK w Likwidacji: Ruch Wujek Ruch Bielszowice
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 - Świadczenie usług gotowości ratowniczej i udziału w akcjach służb CSRG S.A. dla PGG S.A.
Beschreibung: Zadanie 1 Świadczenie usług z zakresu ratownictwa górniczego dla czynnych kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zadanie to obejmuje: Część I: świadczenie usług gotowości do niesienia pomocy, Część II: przeprowadzanie okresowych ćwiczeń sprawdzających dla ratowników i osób funkcyjnych, Część III: udział wraz ze specjalistycznym sprzętem w akcjach ratowniczych, pracach profilaktycznych i innych pracach ratowniczych
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 - Świadczenie usług gotowości ratowniczej i udziału w akcjach służb CSRG S.A. dla PGG S.A.
Beschreibung: Zadanie 2 Świadczenie usług z zakresu ratownictwa górniczego dla kopalń likwidowanych wchodzących w skład KWK w Likwidacji - Oddziału Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zadanie to obejmuje: Część I: świadczenie usług gotowości do niesienia pomocy, Część II: przeprowadzanie okresowych ćwiczeń sprawdzających dla ratowników i osób funkcyjnych, Część III: udział wraz ze specjalistycznym sprzętem w akcjach ratowniczych, pracach profilaktycznych i innych pracach ratowniczych i realizowane będzie dla następujących ruchów wchodzących w skład KWK w Likwidacji: Ruch Wujek Ruch Bielszowice
Interne Kennung: Zadanie nr 2