2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky chemikálií pro elektroforézu a protilátek pro laboratoře zadavatele
Beschreibung: Jedná se o veřejnou zakázka rozdělenou na dvě části zadávanou v nadlimitním režimu na opakující se dodávky laboratorních chemikálií, a to chemikálií pro elektroforézu a protilátek, tak jak jsou blíže specifikovány v příloze č. 3 ZD, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 této ZD – Specifikace předmětu plnění a technické požadavky zadavatele (pro každou část VZ samostatně v excelovském listě). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nové a dosud nepoužívané laboratorní chemikálie. Veřejná zakázka má tyto části: Část 1 – Chemikálie pro elektroforézu Část 2 - Protilátky
Interne Kennung: VZ 24/851 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Chemikálie pro elektroforézu
Beschreibung: Oznámení se týká uveřejnění dílčích smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody ze dne 28.11.2024 v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026.
Interne Kennung: VZ 24/851 ÚMG - část 1.VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24324000 Organische Verbindungen mit Stickstofffunktionen, 24950000 Chemische Sonderpräparate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ změny závazku ze smlouvy (rámcové dohody), při kterých může dojít ke změně ceny, spočívající ve změně DPH a v inflační doložce, tak jak jsou blíže upraveny v závazném návrhu rámcové dohody.
Los: LOT-0002
Titel: část 2: Protilátky
Beschreibung: Oznámení se týká uveřejnění dílčí smlouvy (objednávky) uzavřené na základě rámcové dohody ze dne 11.11.2024 v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ za 2. čtvrtletí 2026. V této části VZ nebyly v 2. čtvrtletí 2026 realizovány žádné dílčí objednávky (smlouvy).
Interne Kennung: VZ 24/851 ÚMG - část 2.VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24950000 Chemische Sonderpräparate