2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 2 części: część I: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu o asortymencie i ilościach określonych w SWZ oraz formularzu ofertowym (stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ). część II: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu o asortymencie i ilościach określonych w SWZ oraz formularzu ofertowym (stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung: 619314-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa wędlin, mięsa wieprzowego i wołowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Przedmiotem zamówienia jest: Wołowina gulaszowa (200 kg), Kaszanka (2000 kg), Łopatka wieprzowa b/k (200 kg), Mięso wieprzowe gulaszowe (1000 kg), Kiełbasa mortadela z papryką (4000 kg),Kiełbasa mortadela z pieczarkami (2000 kg), Boczek wędzony surowy b/k, b/s (1000 kg), Boczek faszerowany (2500 kg), Kiełbasa słoikowa (1000 kg), Mielonka wieprzowa (5000 kg), Szynka mielona (6000 kg), Kiełbasa zwyczajna (1500 kg), Kiełbasa jarmarczna (1000 kg), Kiełbasa szynkowa wieprzowa (1000 kg), Szynka wieprzowa parzona (600 kg), Szynka prasowana (1500 kg), Kiełbasa piwna (1500 kg), Kiełbasa parówkowa (1500 kg), Cienkie parówki (4000 kg), Kiełbasa śląska (1000 kg), Kiełbasa mortadela (6000 kg), Kiełbasa biała (1000 kg), Metka wędzona (9000 kg), Wątrobianka wędzona (7000 kg), Salceson biały (5000 kg), Mięso mielone wołowe (4500 kg), Mięso mielone wieprzowe (11000 kg), Blok szynkowy (300 kg), Pieczeń rzymska (3000 kg), Pasztet zapiekany (1500 kg), Salceson czarny (3000 kg), Schab surowy b/k (500 kg), Golonka solona w siatce b/k, b/s (1300 kg), Kiełbasa polska wędzona, surowa (600 kg).
Interne Kennung: Ds.11/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa wędlin i mięsa drobiowego do Aresztu Śledczego w Poznaniu. Przedmiotem zamówienia jest: Szynka z kurczaka (500 kg), Polędwica drobiowa (500 kg), Pasztet drobiowy zapiekany (700 kg), Pasztetowa z kurczaka (6000 kg), Parówki drobiowe (4000 kg), Parówki drobiowe bezglutenowe (100 kg), Mięso mielone drobiowe (700 kg), Noga z kurczaka (200 kg), Filet z piersi kurczaka (100 kg), Żołądki z kurczaka (1200 kg), Mortadela drobiowa (3000 kg), Mielonka drobiowa (3000 kg), Kiełbasa drobiowa żywiecka (100 kg), Kiełbasa zwyczajna drobiowa (500 kg), Pieczeń drobiowa (500 kg), Porcja rosołowa (300 kg), Mięso drobiowe gulaszowe (4000 kg).
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel