2. Verfahren
Verfahren
Titel: 54055_RB_Rozbudowa i modernizacja składu lotniczych środków bojowych LŚB w ŚWIDWINIE
Beschreibung: 54055_RB_Rozbudowa i modernizacja składu lotniczych środków bojowych LŚB w ŚWIDWINIE
Interne Kennung: 17TOL-SZP.2812.6.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia opisany w dokumentach postępowania i udostępniony został na stronie internetowej prowadzonego postępowania - załącznik o nazwie Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający będzie wymagał zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz wniesienia wadium. Szczegóły w dokumentach postępowania po zaproszeniu do składania ofert. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania opracowania kosztorysu typu TCCE w języku angielskim. Zadanie wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE” i "NATO RESTRICTED".