See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaksysteem
Beschreibung: Het betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie t.a.v. het sluiten van een overeenkomst voor het zaaksysteem met de zittende partij. De uitvoering van de Europese aanbesteding wordt uitgesteld, niet gestaakt. 400.000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een aankondiging van vrijwillige transparantie t.a.v. het sluiten van een overeenkomst voor het zaaksysteem met de zittende partij. De uitvoering van de Europese aanbesteding wordt uitgesteld, niet gestaakt. 1
Interne Kennung: 1