472437-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Call-Center – Storitve vzdrževanja in razvoja programske opreme Multimedijskega kontaktnega centra Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve vzdrževanja in razvoja programske opreme Multimedijskega kontaktnega centra Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije
Beschreibung: Predmet javnega naročila je vzdrževanje in razvoj programske opreme Multimedijskega kontaktnega centra Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije skladno z zahtevami iz te dokumentacije v zvezi z naročilom.
Interne Kennung: DIR-ONL-4-026/26-S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 507622