2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vybavení AVT – ZŠ Mládeže Znojmo
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben v ZŠ Mládeže ve Znojmě. Jedná se o dodávku nové a nepoužité AV a IT techniky s příslušenstvím, a to včetně dopravy do místa plnění, montáže, instalace, předvedení funkčnosti a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy (pedagogů) včetně ekologické likvidace odpadů v souladu s platnou legislativou. Součástí předmětu plnění je i poskytování bezplatné záruky za jakost včetně provádění bezplatného záručního servisního zabezpečení. Podrobná specifikace je popsána v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace a dále v Technických podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213000 Personalcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung