See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Sosnowcu i w podległych Inspektoratach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach administrowanych przez Oddziału ZUS w Sosnowcu, poprzez: • bezpośrednią ochronę fizyczną obiektów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Sosnowcu i podległych Inspektoratów w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i w Zawierciu, w tym przebywających na obiektach pracowników i osób trzecich; • dozór obiektów przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych; • podejmowanie działań grup interwencyjnych; • zamykanie i otwieranie Inspektoratów w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Zawierciu oraz przekazywanie kluczy do obiektów Grupie interwencyjnej. 2. Ochrona najmowanego przez Oddział obiektu w Sosnowcu, poprzez całodobowy elektroniczny nadzór systemów alarmowych.
Vorherige Bekanntmachung: 216816-2025
Interne Kennung: 380000.271.102.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest z zastosowaniem przepisów art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001