472479-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa komputerów i laptopów dla szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa komputerów i laptopów dla szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów i laptopów dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomputery stacjonarne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 721 sztuk zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (zasilacz, klawiatura, mysz).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelLaptopy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 154 sztuk laptopów wraz z akcesoriami (zasilacz, mysz) i systemem operacyjnym