4725-2024 - Wettbewerb
Polen – Wartung und Reparatur von Computeranlagen – Opieka serwisowa dla oprogramowania EMC NetWorker oraz oprogramowania i sprzętu wraz z oprogramowaniem wbudowanym Avamar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpieka serwisowa dla oprogramowania EMC NetWorker oraz oprogramowania i sprzętu wraz z oprogramowaniem wbudowanym Avamar
BeschreibungCzęść A zamówienia: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania EMC Networker, 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Część B zamówienia: 1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla niżej wymienionego oprogramowania oraz sprzętu wraz z oprogramowaniem w budowanym: 1.1 oprogramowanie EMC Avamar; 1.2 serwery Avamar Data Gen 4T -18 sztuk; 1.3 przełączniki Dell N1124T – 4 sztuki; 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 A i 2 B Projektowane postanowienia umowy do SWZ. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne Kennung993200.271.71.2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla oprogramowania EMC Networker, 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 A Projektowane postanowienia umowy do SWZ. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne KennungCzęść A
LosLOT-0002
Beschreibung1. świadczenie usługi opieki serwisowej dla niżej wymienionego oprogramowania oraz sprzętu wraz z oprogramowaniem w budowanym: 1.1 oprogramowanie EMC Avamar; 1.2 serwery Avamar Data Gen 4T -18 sztuk; 1.3 przełączniki Dell N1124T – 4 sztuki; 2. udzielenie konsultacji w wymiarze do 36 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 B Projektowane postanowienia umowy do SWZ. Świadczenie opieki serwisowej 36 miesięcy od daty zawarcia Umowy jednak niż wcześniej niż od dnia 23.03.2024 r.
Interne KennungCzęść B