472513-2026 - Wettbewerb
Litauen – Kraftfahrzeuge – Transporto priemonės (II pirkimo dalys)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transporto priemonės (II pirkimo dalys)
Beschreibung: Žiūrėti Pirkimo dokumentus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transporto priemonė įgyvendinant projektą „Paslaugų, reikalingų institucinės globos pertvarkai įgyvendinti, infrastruktūros modernizavimas ir plėtra Ignalinos rajone
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Transporto priemonė įgyvendinant projektą „Dūkšto globos namų paslaugų gerinimas“
Interne Kennung: 2