472518-2026 - Ergebnis
Tschechien – Masten – DODÁVKY OCELOVÝCH TRAKČNÍCH STOŽÁRŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY OCELOVÝCH TRAKČNÍCH STOŽÁRŮ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, který bude pro DPP dodávat trakční ocelové stožáry (kulaté z bezešvých trubek dvoustupňové a třístupňové, dále hraněné osmiboké jehlanové, a také stožáry pro kompenzaci trolejového drátu, shora uzavřeného profilu HEB) s příslušenstvím pro využití v městské hromadné tramvajové a trolejbusové dopravě v Praze, dle aktuálních potřeb zadavatele, a to včetně dopravy do místa plnění. Blíže viz ZD.
Vorherige Bekanntmachung396311-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212250 Masten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1000285098