2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Groen/aanplant & onderhoud 2027-2030
Beschreibung: De opdracht betreft – kort samengevat – het uitvoeren van groen(onderhouds)werkzaamheden onder regie van het cluster Wegbeheer binnen het areaal van Provincie Limburg, inclusief de vereiste verkeersmaatregelen en bijkomende toestemmingen c.q. vergunningsaanvragen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000