2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide brandverzekering Windesheim
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Christelijke Hogeschool Windesheim vervalt op 31 december 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Christelijke Hogeschool Windesheim bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 395.000.000
Interne Kennung: 2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van Stichting Christelijke Hogeschool Windesheim vervalt op 31 december 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Stichting Christelijke Hogeschool Windesheim bij de aanbesteding en de contractsfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 395.000.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform Bestek