See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne zadania. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 251523-2026
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Aparat do drenażu limfatycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Aparat do laseroterapii
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Aparat do magnetoterapii
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Aparat do terapii podciśnieniowej z wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Aparat do terapii ultradźwiękowej
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Dygestorium
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Fisiotec
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 Komora laminarna
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 Koncentrator tlenu
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 Monitor ciśnienia krwi
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 Platforma stabilometryczna
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 Rejestrator ciśnienia tętniczego krwi
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47 System do oceny neuropsychologicznej
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48 System odciążenia do pionizacji i nauki chodu
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52 Szafa formalinowa
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53 Szyna CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59 Urządzenie do terapii dysfagii elektrostymulacja z biofeedbackiem
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60 Wanna do hydromasażu suchego
Interne Kennung: Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61 Wanna do hydromasażu - czterokomorowa
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63 Wanna do masażu wirowego kończyn dolnych
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 64 Wanna do masażu wirowego kończyn górnych
Interne Kennung: Zadanie 64
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67 Wirówka cytologiczna
Interne Kennung: Zadanie 67
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70 Wstrzykiwacz kontrastu
Interne Kennung: Zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71 Wstrzykiwacz kontrastu
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72 Wstrzykiwacz kontrastu
Interne Kennung: Zadanie 72
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75 Zestaw do fizykoterapii - laser
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76 Zestaw do fizykoterapii pole magnetyczne
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie 77 Zestaw do fizykoterapii ultradźwięki
Interne Kennung: Zadanie 77
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie 79 Zestaw do masażu wibracyjnego przenośny z pompą wodną
Interne Kennung: Zadanie 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie 80 Źródło światła
Interne Kennung: Zadanie 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie 81 Źródło światła
Interne Kennung: Zadanie 81