472536-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Bürogebäuden – KS Praha – rekonstrukce budovy A–1. etapa – část stavba
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKS Praha – rekonstrukce budovy A–1. etapa – část stavba
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a dodávky dle projektové dokumentace „Krajský soud v Praze – rekonstrukce budovy A–1. dílčí část – budova A – okna a fasáda, Dokumentace pro provedení stavby“ zpracované společností TECHNICO Opava s.r.o. IČO: 25849204) - 3/2025 – úprava fasády, výměna okenních a dveřních výplní budovy A Krajského soudu v Praze a kompletní dodávka a práce dle projektové dokumentace a výkazu výměr, které tvoří nedílnou součást Zadávací dokumentace.
Interne KennungSpr 1073/2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
5. Los
LosLOT-0001