2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż farmy fotowoltaicznej wraz z magazynem energii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (ze wszystkimi uzgodnieniami i pozwoleniami) oraz dostawa i montaż farmy fotowoltaicznej wraz magazynem energii w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK II)” oraz „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)”. Zadanie realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1)opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zaświadczeniem o niewniesieniu sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych na rzecz Zamawiającego, obejmującym także przyłącze elektryczne. Zamawiający po podpisaniu umowy przekaże mapę do celów projektowych w wersji papierowej i elektronicznej (dwg., tfw i pdf.). Opracowana dokumentacja projektowa powinna spełniać wszelkie wymagania określone w PFU, warunkach przyłączenia do sieci oraz SWZ i umowie z Wykonawcą, 2)zapewnienie wykonania dokumentacji projektowej przez projektantów posiadających stosowne uprawnienia, 3)zapewnienie przez cały czas realizacji umowy, a także na etapie realizacji inwestycji, zespołu projektowego składającego się z osób posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane do projektowania, przynależnych do właściwej izby zawodowej we wszystkich specjalnościach niezbędnych do realizacji dokumentacji projektowej, jak również w trakcie wykonywania inwestycji, 4)dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń, 5)wykonanie robót budowlanych, pomiarów końcowych, opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym inwentaryzacji geodezyjnej oraz dokonanie pozytywnego odbioru przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego, 6)przed przystąpieniem do realizacji inwestycji w terenie, Wykonawca zobowiązany jest do geodezyjnego wytyczenia terenu inwestycji.
Interne Kennung: WIiZP.271.15.2026.AJk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45000000 Bauarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315300 Stromversorgungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż farmy fotowoltaicznej wraz z magazynem energii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (ze wszystkimi uzgodnieniami i pozwoleniami) oraz dostawa i montaż farmy fotowoltaicznej wraz magazynem energii w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK II)” oraz „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)”. Zadanie realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie obejmuje w szczególności: 1)opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zaświadczeniem o niewniesieniu sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych na rzecz Zamawiającego, obejmującym także przyłącze elektryczne. Zamawiający po podpisaniu umowy przekaże mapę do celów projektowych w wersji papierowej i elektronicznej (dwg., tfw i pdf.). Opracowana dokumentacja projektowa powinna spełniać wszelkie wymagania określone w PFU, warunkach przyłączenia do sieci oraz SWZ i umowie z Wykonawcą, 2)zapewnienie wykonania dokumentacji projektowej przez projektantów posiadających stosowne uprawnienia, 3)zapewnienie przez cały czas realizacji umowy, a także na etapie realizacji inwestycji, zespołu projektowego składającego się z osób posiadających odpowiednie uprawnienia budowlane do projektowania, przynależnych do właściwej izby zawodowej we wszystkich specjalnościach niezbędnych do realizacji dokumentacji projektowej, jak również w trakcie wykonywania inwestycji, 4)dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń, 5)wykonanie robót budowlanych, pomiarów końcowych, opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym inwentaryzacji geodezyjnej oraz dokonanie pozytywnego odbioru przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego, 6)przed przystąpieniem do realizacji inwestycji w terenie, Wykonawca zobowiązany jest do geodezyjnego wytyczenia terenu inwestycji. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w dołączonych do nie załącznikach.
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen