2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de verhuur en het onderhoud van leidingwaterkoelers voor het diensten- en bedrijvencentrum Dungelhoeff te Lier
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 25/073_WATER
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25/073_WATER - 1
Interne Kennung: 1