2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaltijdvoorziening voor kwetsbare ouderen
Beschreibung: De Diamant-groep verzorgt op dit moment de maaltijdvoorziening voor circa 700 kwetsbare ouderen in de regio Tilburg – Waalwijk. De Diamant-groep streeft naar een situatie waarbij de maaltijdvoorziening hoogwaardig, betrouwbaar en ontzorgend is, met één leverancier als contractpartij. De Diamant-groep wil met deze marktconsultatie eerst de markt raadplegen om de aanbestedingsstrategie en het Programma van Eisen te verrijken met actuele marktkennis. De aanleiding voor de marktconsultatie is daarmee zowel ingegeven door het einde van het overbruggingscontract als door een aantal inhoudelijke ontwikkelambities: een uniforme bestelportaaloplossing voor de cliënten, structureel hogere Social Return, en – op middellange termijn – de mogelijke doorontwikkeling naar een eigen orderpickcentrum binnen de Diamant-groep. 176000
Interne Kennung: K011809
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Diamant-groep verzorgt op dit moment de maaltijdvoorziening voor circa 700 kwetsbare ouderen in de regio Tilburg – Waalwijk. De Diamant-groep streeft naar een situatie waarbij de maaltijdvoorziening hoogwaardig, betrouwbaar en ontzorgend is, met één leverancier als contractpartij. De Diamant-groep wil met deze marktconsultatie eerst de markt raadplegen om de aanbestedingsstrategie en het Programma van Eisen te verrijken met actuele marktkennis. De aanleiding voor de marktconsultatie is daarmee zowel ingegeven door het einde van het overbruggingscontract als door een aantal inhoudelijke ontwikkelambities: een uniforme bestelportaaloplossing voor de cliënten, structureel hogere Social Return, en – op middellange termijn – de mogelijke doorontwikkeling naar een eigen orderpickcentrum binnen de Diamant-groep.
Interne Kennung: 1