47265-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Novostavba ŽST Praha-Letiště Václava Havla (v režimu BIM) - D8
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNovostavba ŽST Praha-Letiště Václava Havla (v režimu BIM) - D8
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky „Novostavba ŽST Praha-Letiště Václava Havla“ je zhotovení projektové dokumentace pro stavební povolení, zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činnost koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby. Dílo bude zpracováno v režimu BIM a součástí díla je tak vytvoření Informačního modelu BIM dle přílohy BIM Protokol (příloha č. 11 Smlouvy o dílo).
Interne Kennung25972/2021-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau