See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szabadvezetéki szerelvények II. 2026 - Émász
Beschreibung: Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára az előírtaknál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat. Rövidítések: Ajánlatkérő (AK); Ajánlattevő (AT); Alvállalkozó (AV); Közbeszerzési Dokumentumok (KD); Eljárást megindító felhívás (felhívás). A részletes feltételeket, elvárásokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LT többszálfeszítéses vezetékhez 30 fokig
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére LT beszerzése többszálfeszítéses vezetékhez 30 fokig adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 4 000 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 1000 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 40 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 1.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/1
Los: LOT-0002
Titel: SZV földelő rövidrezáró pipák M12 NFA2X vezetékre
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére SZV földelő rövidrezáró pipák beszerzése M12 NFA2X vezetékre az adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 48 000 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 6000 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 250 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 2.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/2
Los: LOT-0003
Titel: LÁ áramkötők csupasz-szigetelt vezetékre
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére LÁ áramkötők beszerzése csupasz-szigetelt vezetékre adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 44 630 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 47 000 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 1 900 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 3.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/3
Los: LOT-0004
Titel: Tartókötések, pótszálak
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére tartókötések, pótszálak beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 31 117 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 5 100 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 200 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 4.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/4
Los: LOT-0005
Titel: Rezgéscsillapító
Beschreibung: Az MVM Démász Áramhálózati Kft. részére rezgéscsillapítók beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 641 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 40 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 2 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 5.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/5
Los: LOT-0006
Titel: Burkolat vezetékre szigetelő
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére burkolat vezetékre szigetelők beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 19 290 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 300 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 10 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 6.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/6
Los: LOT-0007
Titel: KIF leágazó
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére KIF leágazók beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 51 300 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 5 000 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 200 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 7.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/7
Los: LOT-0008
Titel: Sorcsatlakozó
Beschreibung: II.2.4) A közbeszerzés leírása: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére sorcsatlakozók beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 15 330 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 500 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 20 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 8.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/8
Los: LOT-0009
Titel: Leágazó csatlakozó
Beschreibung: Az MVM Émász Áramhálózati Kft. részére leágazó csatlakozók beszerzése adásvételi keretszerződés alapján 24 hónapos időtartamra. Keretösszeg: 17 150 EUR. Ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-ára lehívási kötelezettséget vállal. Várható keretmennyiség: 2 500 db Egyidejűleg lehívni kívánt mennyiség: 100 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes termékek esetében várható keretmennyiségeket tájékoztató jelleggel határozta meg az ajánlati ár megadása érdekében, ezért arra lehívási kötelezettséget nem vállal és attól a tényleges teljesítés során eltérhet. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok, a „Műszaki követelmények és ajánlattevői válaszok 9.rész_2026.EXCELx” táblázat és a kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000923572026/9