Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 30163100 Tankstellenkreditkarten
Erfüllungsort
Land: Polen
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Wykonawca składający ofertę musi umożliwić dokonywania zakupu paliwa na stacjach paliw w całym kraju, z użyciem kart identyfikacyjnych, w tym co najmniej na: a) dwóch stacjach w miastach wojewódzkich, b) trzech stacjach w poszczególnych województwach, z wyłączeniem miast wojewódzkich, według obecnie obowiązującego podziału administracyjnego.