2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v Nemocnici Blansko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je řádné, úplné a bezvadné poskytování úklidových služeb v Nemocnici Blansko v rozsahu a podle SMLOUVY. - Výměra ploch určených k provádění úklidových služeb je zadavatelem stanovena v tabulce číslo 2 s názvem „Pasportizace ploch a výpočet roční ceny“ (zveřejněné v ELEKTRONICKÉM NÁSTROJI ve formátu .xlsx). - Podrobná specifikace úklidových služeb je zadavatelem stanovena v Režimech úklidu – KATEGORIE 1 až 7 (zveřejněných v ELEKTRONICKÉM NÁSTROJI ve formátu .pdf). - Hygienické požadavky pro provádění úklidových služeb jsou zadavatelem stanoveny v Dezinfekčním řádu Nemocnice Blansko z 17.12.2025, účinném od 1.1.2026 (zveřejněném v ELEKTRONICKÉM NÁSTROJI ve formátu .pdf). Podrobný rozsah a specifikace výše uvedených součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je uveden v textu SMLOUVY.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1