2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/68 Hrádek - hranice ČR, II. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je plánovaná oprava vozovky silnice I/68, která bude provedena při zachování stávajícího směrového, výškového i šířkového uspořádání komunikace. Navržená technologie opravy je podle provozního staničení rozdělena na dvě části, a to etapu II A a etapu II B.
Interne Kennung: 16PU-005697
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je plánovaná oprava vozovky silnice I/68, která bude provedena při zachování stávajícího směrového, výškového i šířkového uspořádání komunikace. Navržená technologie opravy je podle provozního staničení rozdělena na dvě části, a to etapu II A a etapu II B