2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schadeherstel en het aanbrengen en verwijderen van huisstijl van gemeentelijke voertuigen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het schadeherstel aan gemeentelijke voertuigen en objecten, veroorzaakt door zowel eigen medewerkers als derden. Het gaat om een breed scala aan schades: van lichte cosmetische beschadigingen zoals krassen en deuken, tot omvangrijkere schade die is ontstaan door aanrijdingen of gebruik, waarbij het voertuig of object nog wel herstelbaar is en niet economisch total loss. Naast schadeherstel, wordt indien gewenst ook het transport van voertuigen en attributen en alle handelingen omtrent Huisstijl meegenomen in de scope van de opdracht meegenomen. Het doel is om grote en kleine schades snel, vakkundig en herkenbaar volgens de gemeentelijke huisstijl te laten herstellen, zodat de beschikbaarheid en representativiteit van het materieel gewaarborgd blijft. €300.000 per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente is voornemens een Overeenkomst af te sluiten voor: • Schadeherstel van voertuigen, onder voertuigen verstaan we in deze overeenkomst; - Kleine voertuigen (tot 4250kg). - Kleine reparaties aan grote voertuigen en veegwagens. - Vaartuigen. - Overige attributen (containers e.d.). • Ruitschades • Het plaatsen, verwijderen en herstellen van alle huisstijl; • Transport.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht betreft het schadeherstel aan gemeentelijke voertuigen en objecten, veroorzaakt door zowel eigen medewerkers als derden. Het gaat om een breed scala aan schades: van lichte cosmetische beschadigingen zoals krassen en deuken, tot omvangrijkere schade die is ontstaan door aanrijdingen of gebruik, waarbij het voertuig of object nog wel herstelbaar is en niet economisch total loss. Naast schadeherstel, wordt indien gewenst ook het transport van voertuigen en attributen en alle handelingen omtrent Huisstijl meegenomen in de scope van de opdracht meegenomen. Het doel is om grote en kleine schades snel, vakkundig en herkenbaar volgens de gemeentelijke huisstijl te laten herstellen, zodat de beschikbaarheid en representativiteit van het materieel gewaarborgd blijft. De gemeente is voornemens een Overeenkomst af te sluiten voor: • Schadeherstel van voertuigen, onder voertuigen verstaan we in deze overeenkomst; - Kleine voertuigen (tot 4250kg). - Kleine reparaties aan grote voertuigen en veegwagens. - Vaartuigen. - Overige attributen (containers e.d.). • Ruitschades • Het plaatsen, verwijderen en herstellen van alle huisstijl; • Transport. 300.000
Interne Kennung: 1