472766-2026 - Ergebnis
Polen – Multimediaausrüstung – Sukcesywna dostawa projektorów multimedialnych wraz z wyposażeniem dla Uniwersytetu Gdańskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa projektorów multimedialnych wraz z wyposażeniem dla Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa projektorów multimedialnych wraz z wyposażeniem, zwanych dalej „sprzętem”, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32322000-6 (urządzenia multimedialne), 32351000-8 (akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo), 32581100-0 (kabel do transmisji danych). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego, przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego. 5. Miejsce dostawy sprzętu: dedykowane punkty obsługi kancelaryjnej jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego, według załącznika nr 7 do SWZ. 6. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający informuje, że ilości określone w tabeli 1 „Szacunkowa wycena przedmiotu zamówienia”, w punkcie 2 formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ, są ilościami przewidywanymi (szacunkowymi) nie wiążącymi dla Zamawiającego i mogą ulec zmianie co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywiste ilości zakupionego sprzętu wynikać będą z bieżących potrzeb Zamawiającego, a łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy łącznej ceny oferty. 8. Zamawiający informacyjnie podaje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia, które będą opłacane z projektów unijnych, zagranicznych i krajowych – wykaz projektów zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 9. W przypadku zamówień, opłacanych z projektów unijnych i zagranicznych oraz krajowych lub innych projektów pozyskanych przez Zamawiającego po dacie podpisania niniejszej umowy, wymóg obowiązków promocyjnych spoczywa na jednostce organizacyjnej Uniwersytetu Gdańskiego dokonującej zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung244877-2026
Interne Kennung5B10.291.1.44.2026.BR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351000 Zubehör für Ton- und Videoanlagen, 32581100 Datenübertragungskabel
5. Los
LosLOT-0001